Pražská teplárenská a.s. je členem přední středoevropské energetické skupiny EPH a patří mezi největší a nejvýznamnější teplárenské společnosti v České republice. Zabývá se výrobou, rozvodem a prodejem tepelné energie pro organizace a domácnosti, zejména na území hlavního města Prahy.

Pro zajištění agendy pohledávek hledáme posilu našeho obchodního týmu - pečlivého kolegu / kolegyni na pozici

Referent pohledávek

Pracovní náplň zahrnuje:

  • Správa pohledávek
  • Telefonická a e-mailová komunikace s dlužníky
  • Vystavení upomínek na neuhrazené faktury
  • Vyjednávání splátkových kalendářů a úroků z prodlení
  • Zpracovávání bankovních výpisů
  • Předání podkladů k právnímu vymáhání dlužných částek
  • Příprava reportů
  • Správa zákaznické databáze a podpora obchodních kanceláří
  • Práce v informačním systému (SAP)

U vhodného kandidáta očekáváme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici
  • Základní znalost účetnictví
  • Znalost práce s informačním systémem SAP výhodou
  • Dobrou znalost MS Office (excel, word,…)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci
  • Pozitivní myšlení a ochota učit se nové věci, pracovní postupy

Nabízíme vám:

  • Nadstandardní systém péče o zaměstnance (pružná pracovní doba 37,5 hod. týdně, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, podporu sportovních aktivit a péče o zdraví, sportovní a společenské akce pro zaměstnance a jejich rodiny)
  • Výhodou je i pracoviště v samostatné kanceláři Praze Holešovicích s možností parkování

Kontakt

Pražská teplárenská a.s.
Partyzánská 1/7
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika

Pražská teplárenská a.s. je členem skupiny EP ENERGY